ادامه بدهید
فرماندار تفت:

انتخابات، فصل روشنی از مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت خویش است

2024 02 25
فرماندار تفت انتخابات را فصل روشنی از مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت خود عنوان و بر ضرورت فراهم نمودن شرایط حضور حماسی و گسترده مردم در انتخابات یازدهم اسفندماه تاکید کرد.
با توجه به هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان یزد؛

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2024 02 24
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

ادامه برگزاری دوره های آموزشی برای کاربران شعب اخذ رای در شهرستان تفت

2024 02 24
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت از ادامه برگزاری دوره های آموزشی برای کاربران شعب اخذ رای در شهرستان تفت خبر داد.
فرماندار تفت:

مشارکت بالا در انتخابات نشانگر اقتدار ملی است

2024 02 24
فرماندار شهرستان تفت در جلسه آموزشی اخلاق در مدیریت گفت: مشارکت بالا در انتخابات نشان‌دهنده اقتدار ملی بوده و حضور مردم در پای صندوق رأی بسیار مهم است.
فرماندار شهرستان تفت:

همکاری بیش از 1500 نفر برای برگزاری انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 23
فرماندار شهرستان تفت گفت: بیش از 1500 نفر در برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در روز یازدهم اسفندماه در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت مشارکت دارند.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور مردم در انتخابات نقشه دشمن را خنثی خواهد کرد

2024 02 23
فرماندار شهرستان تفت در مراسم تقدیر از برگزیدگان ششمین دوره مسابقات آوای وحی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهر نیر گفت: حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات روز یازدهم اسفندماه نقشه های دشمن را خنثی خواهد کرد و کشور را در مسیر پیشرفت قرار خواهد داد.
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت:

صیانت از آرای مردم اصلی‌ترین وظیفه بازرسان انتخابات است

2024 02 21
رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت در نشست آموزشی بازرسین و اعضای شعب اخذ رأی گفت: بر اساس قانون، بازرسی از روند انتخابات باهدف صیانت از آرای مردم که حق‌الناس است، در دستور کار قرار دارد و روند بازرسی باید به‌گونه‌ای باشد که هیئت‌های اجرایی، کار خود را در بستر قانون انجام دهند.
فرماندار شهرستان تفت:

تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است

2024 02 21
فرماندار شهرستان تفت در دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت گفت: تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات یک وظیفه همگانی است و برای حضور حداکثری مردم در انتخابات هر فرد با هرگونه ظرفیت و توانایی که دارد شهروندان را به تأثیرگذاری و مشارکت در سرنوشت خودشان ترغیب کند.
فرماندار شهرستان تفت:

اجرای قانون و رعایت اصل بی‌طرفی مهم‌ترین وظیفه نمایندگان فرماندار در انتخابات

2024 02 20
فرماندار شهرستان تفت در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: نمایندگان فرماندار درنهایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

آغاز دوره‌های آموزشی کاربران دستگاه احراز هویت انتخابات در تفت

2024 02 20
 اولین جلسه توجیهی آموزشی آشنایی کاربران دستگاه احراز هویت شعب اخذ رأی با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت و تعدادی از کاربران دستگاه احراز هویت در فرمانداری تفت برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت:

تعداد شعب اخذ رأی در شهرستان تفت به 68 شعبه افزایش یافت

2024 02 19
 فرماندار شهرستان تفت گفت: با برگزاری جلسات هیئت اجرایی انتخابات در فرمانداری و بخشداری‌های مستقل، شصت‌وهشت شعبه اخذ رأی در مناطق و شهری و روستایی شهرستان برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری جانمایی شده است.

برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 19
دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس ستاد انتخابات، رئیس هیئت بازرسی انتخابات و اعضای هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و رئیس و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

مشارکت حداکثری در انتخابات، اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

2024 02 19
 رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت در نشست با مسئولان و اعضای سازمان‌های مردم این شهرستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات توسط مردم اقتدار نظام را افزایش می‌دهد و نشان‌دهنده این است که یک پشتوانه قوی همچون ملت پشت نظام است.

برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 18
دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس هیئت اجرایی انتخابات، رئیس ستاد انتخابات و رئیس هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور پرشور مردم در انتخابات ، جواب سخت به دشمن است

2024 02 17
فرماندار شهرستان تفت در نشستی با تعدادی از فعالان عرصه حجاب عاشورایی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات روز یازدهم اسفندماه  جواب سخت و محکم به جنگی است که دشمن علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از سالیان گذشته آغاز کرده است.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری