ادامه بدهید

جلسه درس اخلاق در مدیریت ویژه مدیران شهرستان تفت برگزار شد

2024 06 15
جلسه درس اخلاق در مدیریت با تدریس امام‌جمعه تفت و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری  و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان تفت در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک واحد تولیدی در تفت

2024 06 14
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "پویا ریس" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت و برنامه‌های توسعه‌ای آن قرار گرفت.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک کارگاه مشاغل خانگی در نصرآباد

2024 06 14
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی تفت با حضور در روستای نصرآباد از یک کارگاه مشاغل خانگی در زمینه تهیه سبزیجات خشک که به همت بانوان سرپرست خانوار در حال فعالیت است بازدید کرد.

برگزاری جلسه قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت

2024 05 27
قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم‌های ایام ارتحال امام خمینی (ره) در تفت

2024 05 27
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم‌های چهاردهم خردادماه ایام ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خردادماه با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان برگزار شد.
یکشنبه‌های مردمی؛

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان تفت با شهروندان

2024 05 27
تعدادی از شهروندان شهرستان تفت در دیدار چهره به چهره با فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند و پیگیری فرماندار تفت را به‌منظور رفع آن خواستار شدند.

برگزاری جلسه کارگروه مدیریت جامع حوزه‌های آبخیز شهرستان تفت

2024 05 27
جلسه کارگروه مدیریت جامع حوزه‌های آبخیز شهرستان تفت به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور فرمانداری، بخشداران و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در تفت

2024 05 25
صبح امروز شنبه مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهید ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسجد تاریخی امام خمینی(ره) شهر تفت برگزار شد.
با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم و استاندار یزد؛

برگزاری مراسم بزرگداشت سیدالشهدای خدمت در تفت

2024 05 24
مراسم بزرگداشت شهید جمهور آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ریاست جمهوری اسلامی ایران و یاران شهیدش در سانحه دلخراش سقوط هلیکوپتر امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه تاریخی امام (ره) شهر تفت برگزار شد.
به مناسبت روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛

دیدار مسئولان شهرستان تفت با خانواده "شهید جلیل جواهری تفتی"

2024 05 24
به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تفت با خانواده "شهید جلیل جواهری" از شهدای عملیات بیت‌المقدس دیدار و یاد آن شهید سرافراز را گرامی داشتند.
به مناسبت روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛

دیدار مسئولان شهرستان تفت با تعدادی از رزمندگان عملیات بیت المقدس

2024 05 24
به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی، امام‌جمعه تفت،فرماندار شهرستان تفت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت ،رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تفت و جانشین فرمانده انتظامی شهرستان تفت با رزمندگان عملیات بیت المقدس تفتی تبار "ابوالقاسم آقارضایی" و "یدالله فلاح تفتی" دیدار کردند.
به مناسبت روز مقاومت، ایثار و پیروزی؛

قبور شهدای گلزار سرده شهر تفت غبارروبی شد

2024 05 24
مراسم غبارروبی گلزار سرده شهر تفت به مناسبت سوم خردادماه سالروز آزادی خرمشهر و روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی با حضور امام جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، جمعی از مسئولان دستگاه‌های دولتی و اجرایی، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از عملیات بهسازی استخر سرپوشیده تفت

2024 05 19
فرماندار شهرستان تفت از عملیات بهسازی استخر سرپوشیده غدیر تفت بازدید کرد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از چند واحد تولیدی

2024 05 19
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری از واحدهای تولیدی "تولیدی قند آب حیات"،"شیرین‌کام فرین یزد" ، "شاد آفرینان فرجاد" و "برزین پلاستیک شیرکوه"بازدید کرد و در جریان فعالیت این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از راه های مواصلاتی شهرستان تفت

2024 05 19
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با همراهی فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد ، بخشداران و جمعی از مسئولان از راه های مواصلاتی شهرستان تفت بازدید کرد.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری