ادامه بدهید

بازدید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد از راه های مواصلاتی شهرستان تفت

2024 05 19
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با همراهی فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، معاونین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد ، بخشداران و جمعی از مسئولان از راه های مواصلاتی شهرستان تفت بازدید کرد.

حضور فرماندار شهرستان تفت در آیین گرامیداشت روز ماما

2024 05 06
فرماندار شهرستان تفت هم‌زمان با روز جهانی ماما در آیین گرامیداشت این روز در بیمارستان شهید بهشتی تفت حضور یافت.

حضور فرماندار شهرستان تفت در جشن بزرگداشت مقام معلم

2024 05 06
فرماندار شهرستان تفت در جشن بزرگداشت مقام معلم که با حضور جمعی از فرهنگیان در مجموعه تالار فرهنگیان یزد برگزار شد حضور یافت.

برگزاری جلسه قرارگاه سلامت و جوانی جمعیت شهرستان تفت

2024 04 29
قرارگاه سلامت و جوانی جمعیت شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
هم‌زمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛

قبور شهدای شهر تفت غبارروبی شد

2024 04 21
مراسم غبارروبی گلزار شهدای مرکزی شهر تفت به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ با حضور امام‌جمعه تفت،فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت، فرمانده انتظامی شهرستان تفت و جمعی از پاسداران و نیروهای نظامی و انتظامی در گلزار مرکزی شهدای تفت برگزار شد.

تقدیر از تلاش نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان تفت در کشف سارقان تجهیزات برق

2024 04 21
در مراسمی به ابتکار شرکت توزیع برق و با حضور فرماندار شهرستان تفت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده انتظامی، رئیس امور برق شهرستان تفت از نیروهای انتظامی شهرستان تفت به دلیل کشف سارقان تجهیزات برق تقدیر شد.

برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت

2024 04 17
اولین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت در سال 1403 به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2024 04 15
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.
یکشنبه‌های مردمی؛

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان تفت با شهروندان برگزار شد

2024 04 14
شهروندان تفتی یکشنبه صبح با حضور در فرمانداری شهرستان تفت و در قالب طرح یکشنبه های مردمی با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و کردند.

پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت مادر شهید والامقام " محمدرضا درعلی"

2024 04 13
 "علی دهقان نیری" فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت مرحومه " حاجیه خانم مرضیه دهقانپور" مادر شهید والامقام " محمدرضا درعلی " پیام تسلیتی صادر نمود.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از لایروبی رودخانه فصلی ده بالا

2024 04 13
فرماندار شهرستان تفت با همراهی بخشدار مرکزی تفت از لایروبی رودخانه فصلی ده بالا در منطقه باغستان این روستا بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این رودخانه قرار گرفت.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از پروژه نهضت ملی مسکن شهر تفت

2024 04 07
فرماندار شهرستان تفت از سایت 43 هکتاری پروژه نهضت ملی مسکن در شهر تفت بازدید کرد .

برگزاری مراسم یادبود شهدای مدافعان امنیت وطن در تفت

2024 04 09
مراسم یادبود شهدای مدافع امینت وطن در شهر تفت با حضور مسئولان شهرستان تفت و اقشار مختلف مردم در مسجد تاریخی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه هفته کار و کارگر

2024 04 06
در نشستی با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از مسئولان پیرامون برگزاری برنامه‌های هفته کار و کارگر بحث و تبادل‌نظر شد.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان تفت

2024 03 18
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تفت در سال 1402 به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری