ادامه بدهید
فرماندار تفت:

روابط عمومی ها مهم ترین ابزار برای خلق حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) هستند

2013 05 21
فرماندار در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان تفت که در محل سالن اجتماعات کاوه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد بر همکاری روابط عمومی همه ادارات شهرستان در برگزاری انتخاباتی قانونمند تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "ابوالقاسم دهقان" در ابتدای این نشست با گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه، روز روابط عمومی و ارتباطات،...
فرماندار تفت تاکید کرد:

استفاده از همه امکانات دستگاههای اجرایی برای برگزاری مطلوب انتخابات

2013 05 19
فرماندار تفت در نشستی با حضور مدیران ادارات شهرستان که در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار شد بر بسیج همه امکانات دستگاههای اجرایی برای برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد.
به منظور ارزیابی شرایط ستاد انتخابات شهرستان صورت پذیرفت:

بازدید اعضای ستاد انتخابات استان یزد از شهرستان تفت

2013 05 19
اعضای ستاد انتخابات استان یزد با حضور در محل فرمانداری با اعضای ستاد انتخابات شهرستان تفت دیدار و در جریان آخرین مسائل و نیازهای شهرستان برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات قرار گرفتند.
با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان و به پاس خدمات نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس صورت گرفت:

نامگذاری بزرگراه تفت – اسلامیه به نام حضرت حجت الاسلام و المسلمین یحیی زاده

2013 05 19
نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مدیران دستگاههای مرتبط در محل دفتر امام جمعه تفت برگزار شد.

دعوت فرماندار تفت از مردم برای شرکت باشکوه در مراسم اربعین نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

2013 05 16
فرماندار تفت با صدور پیامی از مردم شریف شهرستان دعوت کرد تا در مراسم اربعین نماینده فقید مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی حضور گسترده و باشکوه داشته باشند.
فرماندار تفت:

روابط عمومی ها بازویی توانمند و مشاورینی امین و آگاه برای مدیران هستند

2013 05 16
فرماندار تفت با صدور پیامی فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت.
معاون فرماندار تفت خبر داد:

شهرستان تفت، رتبه نخست استانی در میزان تحقق تعهد ایجاد اشتغال

2013 05 16
معاون فرماندار تفت با اشاره به تعهد در نظر گرفته شده برای شهرستان تفت در زمینه ایجاد اشتغال در سال 91، از تحقق 121 درصدی آن خبر داد.
فرماندار تفت:

انتخابات 24 خردادماه نقطه عطفی در تاریخ پرتلالو انقلاب اسلامی خواهد شد

2013 05 15
فرماندار در نشست ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به اهمیت حضور گسترده و باشکوه مردم در پای صندوق های رای تاکید کرد: امیدواریم انتخابات 24 خردادماه، همچون سایر انتخابات، صحنه حضور باشکوه و گسترده مردم و نقطه عطفی در تاریخ درخشان انقلاب شکوهمند اسلامی شود.
فرماندار تفت:

فلسفه وجودی صندوق قرض الحسنه مهر امام رضا(ع) ایجاد اشتغال پایدار و خدمت به محرومین است

2013 05 15
فرماندار تفت در مراسم افتتاح شعبه دریافت و پرداخت صندوق مهر امام رضا(ع) از خدمات و تلاشهای دست اندر کاران این صندوق در جهت جذب اعتبارات مردمی قدردانی کرد.
فرماندار تفت:

هویت و ملیت مردم با ثبت احوال گره خورده است

2013 05 14
نشست شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور مدیران ادارات مرتبط در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان تفت

2013 05 11
در نشستی با ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد انتخابات شهرستان و 30 نفر از معتمدین محلی شهرستان تفت، اعضای هیات اجرای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری انتخاب شدند.
فرماندار در نشست تودیع و معارفه رئیس بیمه تامین اجتماعی شهرستان تفت:

بیمه، پشتوانه ای مهم و حیاتی برای ثبات امنیت و آرامش در زندگی افراد است

2013 05 11
فرماندار تفت در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره بیمه تامین اجتماعی شهرستان تفت، بر ارائه خدمات مطلوب بیمه ای به مردم تاکید کرد.

بازدید فرماندار از کانون فرهنگی تربیتی ولایت شهرستان تفت

2013 05 09
فرماندار تفت با حضور در کانون فرهنگی تربیتی ولایت شهرستان از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت های این مرکز در عرصه های فرهنگی و هنری تفت قرار گرفت.

پیام فرماندار تفت در محکومیت هتک حرمت مزار پاک حجر بن عدی

2013 05 07
فرماندار تفت با صدور پیامی اهانت بی شرمانه متحجران و مخالفان اسلام ناب محمدی(ص) را به مزار پاک جناب حجر بن عدی به شدت محکوم کرد.
فرماندار تفت:

معلمان می توانند در خلق حماسه سیاسی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) نقش مهمی بر عهده گیرند

2013 05 05
فرماندار تفت در جمع معلمان شهرستان با اشاره به خدمات عظیم آموزگاران در پرورش و تربیت آینده سازان میهن عزیز اسلامی، بر نقش آنان در فراهم کردن شرایط لازم برای خلق حماسه سیاسی در انتخابات پیش رو تاکید کرد.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری