ادامه بدهید
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار گاریزات ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه سه دستگاه پل در دهستان زردین شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه سه دستگاه پل در محور نیر – درب باغ و زردین به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه زیر سازی و آسفالت مسیر منتهی به اردگاه کشوری بهزیستی شهر نیر

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر ، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه زیر سازی و آسفالت مسیر منتهی به اردگاه کشوری بهزیستی شهر نیر افتتاح شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه های گازرسانی و ساختمانی شرکت گاز در شهرستان تفت

2024 02 07
در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و مسئولان استانی و شهرستانی شرکت گاز و جمعی از مسئولان محلی پروژه های گازرسانی و ساختمانی شهرستان تفت  از جمله ساختمان گازبانی روستای سانیج افتتاح شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت کمربندی داخلی روستای ده بالا

2024 02 07
در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت،امام جمعه ده بالا، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان محلی پروژه زیرسازی و آسفالت کمربندی داخلی روستای ده بالا افتتاح شد.

مشارکت مسئولان و شهروندان تفتی در امر پسندیده اهدای خون

2024 01 28
با استقرار پایگاه سیار انتقال خون استان یزد در محل مصلی قدس شهر تفت؛ تعدادی از مسئولان و شهروندان تفتی با حضور در این مکان در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.
در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان تفت مطرح شد؛

برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر با پیوست انتخاباتی

2024 01 27
در جلسه ستاد بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر بر برگزاری برنامه‌های این ایام با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تأکید شد.

جلسه درس اخلاق در مدیریت ویژه مدیران شهرستان تفت برگزار شد

2024 01 27
جلسه درس اخلاق در مدیریت با تدریس "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی"امام‌جمعه تفت و با حضور "علی دهقان نیری"فرماندار شهرستان تفت، "علی احمدیان" و "حمیدرضا فلاح تفتی" معاونین فرمانداری و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان تفت در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

انتقام سخت از دشمن با حضور پرشور مردم در انتخابات

2024 01 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان شهرستان تفت گفت: یکی از انتقام‌های سختی که می‌توان از دشمن گرفت و دل دختر یک و نیم ساله کاپشن صورتی گوشواره قلبی حادثه تروریستی کرمان را شاد کرد حضور پرشور و حداکثری در انتخابات است.

برگزاری جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت

2024 01 21
جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در آموزش‌وپرورش تفت برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت:

مشارکت حداکثری در انتخابات باعث اقتدار ملی و قدرت فرا منطقه‌ای می‌شود

2024 01 20
فرماندار شهرستان تفت در نماز جمعه منطقه ده بالا گفت: مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات باعث وحدت، انسجام، اقتدار ملی و قدرت فرا منطقه‌ای می‌شود.
فرماندار شهرستان تفت:

برگزاری انتخابات پرشور نشان از همدلی و همراهی مردم و نظام خواهد بود

2024 01 20
 فرماندار شهرستان تفت در همایش پیاده‌روی هفته هوای پاک گفت: برگزاری انتخابات پرشور نشانی از همدلی و همراهی مردم و نظام است و این موضوع می‌تواند به برگ برنده‌ای برای افزایش اقتدار نظام در داخل و خارج از کشور تبدیل شود.
فرماندار شهرستان تفت:

راه‌اندازی پارک علم و فناوری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در تفت

2024 01 17
فرماندار شهرستان تفت در سومین همایش تخصصی صنعت و محیط‌زیست گفت: در برنامه توسعه‌ای شهرستان تفت راه‌اندازی پارک علم و فناوری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان گنجانده‌شده و این موضوع در آینده‌ی نزدیک عملیاتی خواهد شد.
فرماندار شهرستان تفت:

ارتقای مقبولیت سیاسی نظام با برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور حداکثری مردم

2024 01 17
فرماندار شهرستان تفت گفت: حضور پرشور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات اسفندماه مقبولیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش خواهد داد و در سیاست‌های کلان نظام تأثیرگذار خواهد بود.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور باشکوه مردم در انتخابات اقدام پدافندی برای مقابله با تهدیدات دشمنان است

2024 01 16
فرماندار شهرستان تفت در جلسه شورای پدافند غیرعامل این شهرستان گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و حضور باشکوه مردم اقدامی پدافندی در برابر تهدیدات و برنامه‌ریزی دشمنان برای ضربه زدن به‌نظام است.
تفت ؛ نگینی در سایه سار شیرکوه
شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه‌های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان‌های استان برخوردار است. مساحت شهرستان تفت در حدود ۵۸۴۶ کیلومتر مربع می‌باشد و اکثر جمعیت آن، ساکن روستا می‌باشند.این شهرستان دارای سه بخش ، سه شهر  و ده دهستان است و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ نزدیک به 43893نفر است.

میز خدمت استانداری