جلسه هماهنگی برای برگزاری مانور اطفای حریق مراتع در شهرستان تفت

2024 07 10
جلسه هماهنگی برای برگزاری مانور اطفای حریق مراتع در شهرستان تفت به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین در فرمانداری تفت برگزار شد.

برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی واحدهای مگافارم در شهرستان تفت

2024 07 10
در نشستی با حضور مشاور استاندار و مسئول پیگیری‌های ویژه حوزه استاندار یزد،فرماندار شهرستان تفت،معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی واحدهای مگافارم در شهرستان تفت در دستور کار قرار گرفت.

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2024 07 10
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
در ساعات اولیه آغاز رأی‌گیری؛

مسئولان شهرستان تفت رأی خود را به صندوق انداختند

2024 07 05
امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان شهرستان تفت در ساعت ابتدایی اخذ رأی با حضور در مسجد امام خمینی(ره) شهر تفت، رأی خود را در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به صندوق انداختند.

اعزام عوامل مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به محل شعب اخذ رأی در شهرستان تفت

2024 07 05
عوامل مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز جمعه پانزدهم تیرماه با حضور در فرمانداری شهرستان تفت و تحویل اقلام موردنیاز به شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اعزام شدند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از روند آماده سازی دستگاههای احراز هویت

2024 07 04
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت از روند آماده‌سازی دستگاه‌های احراز هویت توسط کارشناسان کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید کرد.

اعزام عوامل انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به محل شعب اخذ رأی در شهرستان تفت

2024 06 28
عوامل انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری صبح امروز جمعه هشتم تیرماه با حضور در فرمانداری شهرستان تفت و تحویل اقلام موردنیاز به شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اعزام شدند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از روند آماده‌سازی ملزومات و اقلام موردنیاز شعب اخذ رأی

2024 06 27
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی تفت از آخرین وضعیت آماده‌سازی ملزومات و اقلام موردنیاز شعب اخذ رأی در شهرستان تفت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بازدید کرد.

برگزاری جلسه هماهنگی بازرسان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تفت

2024 06 27
جلسه هماهنگی بازرسان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تفت به ریاست "علی احمدیان" رئیس بازرسی انتخابات ریاست جمهوری در تفت برگزار شد.

برگزاری مراسم چهلم شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در تفت

2024 06 27
صبح امروز پنج شنبه مراسم چهلم سیدالشهدای خدمت شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهید ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسجد تاریخی امام خمینی(ره) شهر تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 06 26
جلسه ستاد انتخابات شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.

آماده سازی دستگاههای احراز هویت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تفت

2024 06 26
فرآیند آماده سازی دستگاه های احراز هویت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در فرمانداری تفت آغاز شد.

برگزاری جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در انتخابات ریاست جمهوری

2024 06 26
جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان تفت با حضور فرماندار ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت برگزار شد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

همکاری بیش از 2300 نفر برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان تفت

2024 06 24
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت گفت: بیش از 2300 نفر در برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز هشتم تیرماه در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت مشارکت دارند.
فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

تعیین شصت‌وهفت شعبه اخذ رأی برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان تفت

2024 06 18
فرماندار شهرستان تفت گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با برگزاری جلسات هیئت اجرایی انتخابات در فرمانداری و بخشداری‌های مستقل، شصت‌وهفت شعبه اخذ رأی در مناطق و شهری و روستایی برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان تفت تعیین‌شده است.

جلسه درس اخلاق در مدیریت ویژه مدیران شهرستان تفت برگزار شد

2024 06 15
جلسه درس اخلاق در مدیریت با تدریس امام‌جمعه تفت و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری  و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان تفت در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک واحد تولیدی در تفت

2024 06 14
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "پویا ریس" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید و در جریان نحوه فعالیت و برنامه‌های توسعه‌ای آن قرار گرفت.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک کارگاه مشاغل خانگی در نصرآباد

2024 06 14
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار مرکزی تفت با حضور در روستای نصرآباد از یک کارگاه مشاغل خانگی در زمینه تهیه سبزیجات خشک که به همت بانوان سرپرست خانوار در حال فعالیت است بازدید کرد.

برگزاری جلسه قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت

2024 05 27
قرارگاه حجاب و عفاف شهرستان تفت به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی مراسم‌های ایام ارتحال امام خمینی (ره) در تفت

2024 05 27
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم‌های چهاردهم خردادماه ایام ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خردادماه با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان برگزار شد.