پیام دعوت فرماندار شهرستان تفت از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت سردار جاوید نشان شیرکوه

2022 07 05
"محمد دهشیری" فرماندار شهرستان تفت از اقشار مختلف مردم این شهرستان و سایر نقاط استان برای حضور در مراسم بزرگداشت سردار جاوید نشان شیرکوه حاج احمد متوسلیان و 400 شهید شهرستان دعوت کرد.
با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد؛

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2022 07 05
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت با حضور فرماندار ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برنامه‌ریزی برای سامان‌دهی تفرجگاه چشمه تامهر

2022 07 03
در نشستی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان شهرستان و مسئولان محلی روستای اسلامیه سامان‌دهی تفرجگاه چشمه تامهر موردبررسی قرار گرفت.

رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد

2022 07 03
در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استانی شرکت گاز از زحمات "محمدصادقی تقدیر و"سید احمد مطهری فرد " به‌عنوان رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از تفرجگاه دره گاهان

2022 07 02
 فرماندار شهرستان تفت در صبح روز جمعه و با همراهی شهردار تفت با حضور در تفرجگاه دره گاهان نحوه اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان در راستای سامان‌دهی فرهنگی و اجتماعی این مجموعه را مورد ارزیابی قرارداد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از ستاد عتبات عالیات این شهرستان

2022 06 29
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری با حضور در ستاد عتبات عالیات این شهرستان در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت و از تلاش‌های رئیس ستاد عتبات عالیات این شهرستان تقدیر کرد.

دیدار اعضای شورای اسلامی روستای نصرآباد با فرماندار شهرستان تفت

2022 06 29
اعضای شورای اسلامی روستای نصرآباد با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با فرماندار این شهرستان پیرامون مسائل و مشکلات موجود در این روستا دیدار و گفت‌وگو کردند.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2022 06 28
جلسه شورای ترافیک این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دبیر شورای ترافیک استان و سایر اعضای شورای ترافیک به‌منظور بررسی طرح‌های ترافیکی نقاط شهری و روستایی شهرستان و بررسی نامه‌ها و درخواست‌های مردمی رسیده به این شورا برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت

2022 06 27
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت به ریاست امام‌جمعه تفت و با حضور فرماندار شهرستان تفت و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته قوه قضائیه؛

حضور مسئولان شهرستان تفت در دادگستری این شهرستان

2022 06 27
فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته قوه قضائیه و با همراهی امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری،اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان با حضور در دادگستری این شهرستان با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛

حضور مسئولان شهرستان تفت در پلیس مبارزه با مواد مخدر تفت

2022 06 27
فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با همراهی امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از اعضای شورای تأمین این شهرستان در مقرر پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان حضور یافت.

بازدید معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری تفت از یک واحد تولیدی

2022 06 27
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان تفت از واحد تولیدی بهداشتی و ساختمانی کیان بازدید کرد.

برگزاری دومین جشنواره توت در روستای مزرعه ملا

2022 06 24
دومین جشنواره توت در روستای مزرعه ملا از توابع بخش مرکزی تفت با حضور مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه اقدام ملی مسکن شهر تفت

2022 06 24
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پروژه اقدام ملی مسکن در شهر تفت بازدید و در جریان آخرین پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

برگزاری جلسات هماهنگی مراسم بزرگداشت سردار حاج احمد متوسلیان

2022 06 23
جلسات هماهنگی پیرامون برگزاری مراسم بزرگداشت سردار حاج احمد متوسلیان با حضور فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان شهرستانی در فرمانداری تفت برگزار و تصمیماتی در راستای برگزاری باشکوه این مراسم اتخاذ شد.

برگزاری جلسه انجمن میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان تفت

2022 06 22
اولین جلسه انجمن میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان تفت به ریاست معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری و با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

ادای سوگند دو عضو جدید شورای اسلامی شهرستان تفت

2022 06 21
در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان تفت و معاونین فرمانداری دو عضو جدید شورای اسلامی شهرستان تفت سوگند یادکردند.

ستاد اربعین حسینی (ع) شهرستان تفت تشکیل جلسه داد

2022 06 20
جلسه ستاد اربعین حسینی شهرستان تفت با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار تفت، مسئولان هیئت رزمندگان اسلام شهرستان تفت و ستاد برگزاری پیاده‌روی جاماندگان اربعین و سایر اعضا در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تفت:

آغاز نصب دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی‌های شهرستان تفت

2022 06 20
"ناصر دهقانی تفتی" در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان تفت گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته نصب دستگاه کارت‌خوان هوشمند در نانوایی‌های شهرستان تفت از امروز آغاز خواهد شد و امیدواریم در بازه زمانی کوتاه نصب این مدل از کارت‌خوان‌ها در نانوایی‌های نقاط شهری و روستایی این شهرستان به اتمام برسد.

دیدار مسئولان شهرستان تفت با خانواده شهید مدافع امنیت" جواد زارعی"

2022 06 19
فرماندار شهرستان تفت با همراهی امام جمعه تفت و فرمانده انتظامی شهرستان تفت با حضور در منزل شهید "جواد زارعی" از خانواده این شهید مدافع امنیت دلجویی کردند.