مشارکت مسئولان و شهروندان تفتی در امر پسندیده اهدای خون

2024 01 28
با استقرار پایگاه سیار انتقال خون استان یزد در محل مصلی قدس شهر تفت؛ تعدادی از مسئولان و شهروندان تفتی با حضور در این مکان در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.
در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان تفت مطرح شد؛

برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر با پیوست انتخاباتی

2024 01 27
در جلسه ستاد بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر بر برگزاری برنامه‌های این ایام با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تأکید شد.

جلسه درس اخلاق در مدیریت ویژه مدیران شهرستان تفت برگزار شد

2024 01 27
جلسه درس اخلاق در مدیریت با تدریس "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی"امام‌جمعه تفت و با حضور "علی دهقان نیری"فرماندار شهرستان تفت، "علی احمدیان" و "حمیدرضا فلاح تفتی" معاونین فرمانداری و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان تفت در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

انتقام سخت از دشمن با حضور پرشور مردم در انتخابات

2024 01 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان شهرستان تفت گفت: یکی از انتقام‌های سختی که می‌توان از دشمن گرفت و دل دختر یک و نیم ساله کاپشن صورتی گوشواره قلبی حادثه تروریستی کرمان را شاد کرد حضور پرشور و حداکثری در انتخابات است.

برگزاری جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت

2024 01 21
جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در آموزش‌وپرورش تفت برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت:

مشارکت حداکثری در انتخابات باعث اقتدار ملی و قدرت فرا منطقه‌ای می‌شود

2024 01 20
فرماندار شهرستان تفت در نماز جمعه منطقه ده بالا گفت: مشارکت و حضور گسترده مردم در انتخابات باعث وحدت، انسجام، اقتدار ملی و قدرت فرا منطقه‌ای می‌شود.
فرماندار شهرستان تفت:

برگزاری انتخابات پرشور نشان از همدلی و همراهی مردم و نظام خواهد بود

2024 01 20
 فرماندار شهرستان تفت در همایش پیاده‌روی هفته هوای پاک گفت: برگزاری انتخابات پرشور نشانی از همدلی و همراهی مردم و نظام است و این موضوع می‌تواند به برگ برنده‌ای برای افزایش اقتدار نظام در داخل و خارج از کشور تبدیل شود.
فرماندار شهرستان تفت:

راه‌اندازی پارک علم و فناوری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در تفت

2024 01 17
فرماندار شهرستان تفت در سومین همایش تخصصی صنعت و محیط‌زیست گفت: در برنامه توسعه‌ای شهرستان تفت راه‌اندازی پارک علم و فناوری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان گنجانده‌شده و این موضوع در آینده‌ی نزدیک عملیاتی خواهد شد.
فرماندار شهرستان تفت:

ارتقای مقبولیت سیاسی نظام با برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور حداکثری مردم

2024 01 17
فرماندار شهرستان تفت گفت: حضور پرشور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات اسفندماه مقبولیت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش خواهد داد و در سیاست‌های کلان نظام تأثیرگذار خواهد بود.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور باشکوه مردم در انتخابات اقدام پدافندی برای مقابله با تهدیدات دشمنان است

2024 01 16
فرماندار شهرستان تفت در جلسه شورای پدافند غیرعامل این شهرستان گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و حضور باشکوه مردم اقدامی پدافندی در برابر تهدیدات و برنامه‌ریزی دشمنان برای ضربه زدن به‌نظام است.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور مردم در صحنه انتخابات حمایت میدانی از نظام جمهوری اسلامی ایران است

2024 01 14
فرماندار شهرستان تفت در جمع مدیران این شهرستان گفت: مدیران ادارات و دستگاه های شهرستان تفت باید با امیدآفرینی در جامعه مردم را برای مشارکت در انتخابات ترغیب نمایند و حضور مردم در صحنه انتخابات حمایت میدانی از نظام جمهوری اسلامی ایران است.

برگزاری نشست اعضای مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان تفت

2024 01 13
نشست اعضای مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان تفت با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، رئیس مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر استان یزد ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و تعدادی از اعضای مجمع رهروان امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه پیشگیری از وقوع جرم شهرستان تفت

2024 01 13
جلسه پیشگیری از وقوع جرم شهرستان تفت با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت، معاونین فرمانداری و تعدادی از مسئولان ادارات و دستگاه‌ها در فرمانداری تفت برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از اصلاح نقطه حادثه خیر پیچ حسین‌آباد نوابی

2024 01 11
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از عملیات عمرانی اصلاح نقطه حادثه خیر پیچ حسین‌آباد نوابی در منطقه سانیج بازدید کرد.

نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای کهدوئیه شهرستان تفت

2024 01 11
در نشستی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار گاریزات، جمعی از مسئولان، دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی روستای کهدوئیه، مسائل و مشکلات این روستا از توابع بخش گاریزات شهرستان تفت موردبررسی قرار گرفت.

دیدار فرماندار شهرستان تفت با امام جمعه گاریزات-کهدوئیه

2024 01 11
فرماندار شهرستان تفت در سفر خود به بخش گاریزات با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار گاریزات و رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تفت با امام جمعه گاریزات – کهدوئیه دیدار و گفت و گو کرد.
به میزبانی بخشداری گاریزات؛

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2024 01 10
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار گاریزات و تعدادی از اعضای شورای مسکن شهرستان تفت در بخشداری گاریزات برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از پروژه نهضت ملی مسکن شهر بخ

2024 01 10
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار گاریزات و تعدادی از اعضای شورای مسکن شهرستان از پروژه نهضت ملی مسکن در شهر بخ بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
به میزبانی بخشداری نیر؛

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2024 01 10
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت در راستای اتخاذ تصمیماتی به منظور تسریع در روند اجرایی پروژه نهضت ملی مسکن شهر نیر به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بخشدار نیر و تعدادی از اعضای شورای مسکن شهرستان تفت در بخشداری نیر برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2024 01 10
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت در راستای اتخاذ تصمیماتی به منظور تسریع در روند اجرایی پروژه نهضت ملی مسکن شهر تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.