برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت

2024 04 17
اولین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت در سال 1403 به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2024 04 15
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.
یکشنبه‌های مردمی؛

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان تفت با شهروندان برگزار شد

2024 04 14
شهروندان تفتی یکشنبه صبح با حضور در فرمانداری شهرستان تفت و در قالب طرح یکشنبه های مردمی با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت و کردند.

پیام تسلیت فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت مادر شهید والامقام " محمدرضا درعلی"

2024 04 13
 "علی دهقان نیری" فرماندار شهرستان تفت به مناسبت درگذشت مرحومه " حاجیه خانم مرضیه دهقانپور" مادر شهید والامقام " محمدرضا درعلی " پیام تسلیتی صادر نمود.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از لایروبی رودخانه فصلی ده بالا

2024 04 13
فرماندار شهرستان تفت با همراهی بخشدار مرکزی تفت از لایروبی رودخانه فصلی ده بالا در منطقه باغستان این روستا بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در این رودخانه قرار گرفت.

برگزاری مراسم یادبود شهدای مدافعان امنیت وطن در تفت

2024 04 09
مراسم یادبود شهدای مدافع امینت وطن در شهر تفت با حضور مسئولان شهرستان تفت و اقشار مختلف مردم در مسجد تاریخی امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از پروژه نهضت ملی مسکن شهر تفت

2024 04 07
فرماندار شهرستان تفت از سایت 43 هکتاری پروژه نهضت ملی مسکن در شهر تفت بازدید کرد .

برگزاری جلسه هماهنگی برنامه هفته کار و کارگر

2024 04 06
در نشستی با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و جمعی از مسئولان پیرامون برگزاری برنامه‌های هفته کار و کارگر بحث و تبادل‌نظر شد.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان تفت

2024 03 18
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان تفت در سال 1402 به ریاست فرماندار شهرستان تفت و با حضور ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

بازگشایی مجدد کتابخانه دیدار تفت

2024 03 04
کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری دیدار تفت پس از بهسازی و مرمت در مراسمی با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت، مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان بازگشایی شد.

برگزاری جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان تفت

2024 03 04
جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشداران مرکزی و گاریزات و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

تقدیر فرماندار تفت از حضور حماسی مردم در انتخابات / تبریک به منتخب مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی

2024 03 02
فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی از حضور باشکوه و حماسی مردم در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری تقدیر کرد و به منتخب مردم شریف شهرستان‌های تفت و میبد تبریک گفت.

نشست بازرس ویژه هیئت بازرسی انتخابات استان با اعضای هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت

2024 03 01
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد که به‌عنوان بازرس ویژه هیئت بازرسی استان یزد در شهرستان تفت حضور دارد در نشستی با اعضای هیئت بازرسی به بررسی وضعیت شعب اخذ رأی در نقاط شهری و روستایی شهرستان تفت پرداخت.

بازدید استاندار یزد از شعب اخذ رای شهر تفت

2024 03 01
استاندار یزد با همراهی معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد و رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان یزد با حضور در شهر تفت از تعدادی از شعب اخذ رای در شهر تفت بازدید کرد.

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 03 01
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی مدیر حوزه عمرانی استانداری یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید  کرد.
در ساعات اولیه آغاز رأی‌گیری؛

مسئولان شهرستان تفت رأی خود را به صندوق انداختند

2024 03 01
 امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت با همراهی جمعی از مسئولان این شهرستان در ساعت ابتدایی اخذ رأی با حضور در مسجد تاریخی امام خمینی(ره) شهر تفت، رأی خود را به صندوق انداختند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از اعزام عوامل انتخابات به محل شعب اخذ رأی

2024 03 01
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت از نزدیک و از ساعت پنج صبح پیگیر اعزام کادر اجرایی انتخابات به محل شعب اخذ رأی شد.

بازدید استاندار یزد از ستاد انتخابات شهرستان تفت

2024 02 29
استاندار یزد با همراهی مدیرکل دفتر حوزه استاندار یزد از دقایقی پیش از ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید کرد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از روند آماده سازی دستگاههای احراز هویت

2024 02 27
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت از روند آماده‌سازی دستگاه‌های احراز هویت توسط کارشناسان کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت بازدید کرد.

بررسی آخرین وضعیت زیرساخت‌های شعب اخذ رأی در شهرستان تفت

2024 02 27
در نشستی با حضور  فرماندار شهرستان تفت ، رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت و جمعی از مسئولان امنیتی ، انتظامی و دستگاه‌های خدمات رسان آخرین وضعیت زیرساخت‌های موردنیاز شعب اخذ رأی در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت بررسی شد.