برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 19
دوره آموزشی اعضای شعب و بازرسین انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس ستاد انتخابات، رئیس هیئت بازرسی انتخابات و اعضای هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و رئیس و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت:

مشارکت حداکثری در انتخابات، اقتدار نظام را افزایش می‌دهد

2024 02 19
 رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت در نشست با مسئولان و اعضای سازمان‌های مردم این شهرستان گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات توسط مردم اقتدار نظام را افزایش می‌دهد و نشان‌دهنده این است که یک پشتوانه قوی همچون ملت پشت نظام است.

برگزاری دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت

2024 02 18
دوره آموزشی اعضای شعب انتخابات در شهرستان تفت با حضور رئیس هیئت اجرایی انتخابات، رئیس ستاد انتخابات و رئیس هیئت بازرسی انتخابات در محل فرمانداری تفت برگزار شد و دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت توضیحاتی پیرامون روند برگزاری انتخابات را ارائه داد.
فرماندار شهرستان تفت:

حضور پرشور مردم در انتخابات ، جواب سخت به دشمن است

2024 02 17
فرماندار شهرستان تفت در نشستی با تعدادی از فعالان عرصه حجاب عاشورایی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات روز یازدهم اسفندماه  جواب سخت و محکم به جنگی است که دشمن علیه ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی از سالیان گذشته آغاز کرده است.
هم‌زمان با ایام میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار؛

حضور جمعی از مسئولان شهرستان تفت در ناحیه مقاومت این شهرستان

2024 02 13
هم‌زمان با ایام میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار؛ امام جمعه تفت ، فرماندار تفت ، اعضای شورای تامین ، معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولان در ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان حضور یافتند و روز پاسدار را به پاسداران شاغل در این ناحیه تبریک گفت.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان تفت

2024 02 12
جلسه شورای اداری شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با دو دستور کار هماهنگی پیرامون مباحث انتخاباتی و تکریم و معارفه روسای ادارات حفاظت محیط‌زیست و راه و شهرسازی این شهرستان در فرمانداری تفت برگزار شد.

حماسه سازی مردم تفت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن

2024 02 11
هم‌زمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن باشکوه هرچه‌تمام‌تر با حضور "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت ، "علی دهقان نیری" فرماندار تفت، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛

برگزاری جشن بزرگ انقلاب شهرستان تفت(شادوبرقرار)

2024 02 09
جشن بزرگ انقلاب شهرستان تفت با عنوان شاد و برقرار هم زمان با ایام دهه مبارک فجر و عید سعید مبعث با حضور فرماندار شهرستان تفت، دبیر بیانیه گام دوم انقلاب در استان یزد، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی تختی تفت برگزار شد.
به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در تفت

2024 02 09
همایش پیاده روی خانوادگی هم زمان با ایام دهه مبارک فجر و عید سعید مبعث با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح طرح توسعه شرکت بهبود گستر در شهر تفت

2024 02 07
 هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور امام جمعه تفت، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، معاون سازمان صمت استان و رئیس اداره صمت شهرستان تفت ؛ طرح توسعه شرکت بهبود گستر در شهر تفت به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار گاریزات ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه اصلاح نقطه پرحادثه خیز سه راهی روستای رشکوئیه شهرستان تفت به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه سه دستگاه پل در دهستان زردین شهرستان تفت

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر ، معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه سه دستگاه پل در محور نیر – درب باغ و زردین به بهره برداری رسید.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه زیر سازی و آسفالت مسیر منتهی به اردگاه کشوری بهزیستی شهر نیر

2024 02 07
هم زمان با ایام دهه مبارک فجر در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار نیر ، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان محلی ؛ پروژه زیر سازی و آسفالت مسیر منتهی به اردگاه کشوری بهزیستی شهر نیر افتتاح شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه های گازرسانی و ساختمانی شرکت گاز در شهرستان تفت

2024 02 07
در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و مسئولان استانی و شهرستانی شرکت گاز و جمعی از مسئولان محلی پروژه های گازرسانی و ساختمانی شهرستان تفت  از جمله ساختمان گازبانی روستای سانیج افتتاح شد.
با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد؛

افتتاح پروژه زیرسازی و آسفالت کمربندی داخلی روستای ده بالا

2024 02 07
در مراسمی با حضور سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت،امام جمعه ده بالا، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان محلی پروژه زیرسازی و آسفالت کمربندی داخلی روستای ده بالا افتتاح شد.

مشارکت مسئولان و شهروندان تفتی در امر پسندیده اهدای خون

2024 01 28
با استقرار پایگاه سیار انتقال خون استان یزد در محل مصلی قدس شهر تفت؛ تعدادی از مسئولان و شهروندان تفتی با حضور در این مکان در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.
در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در شهرستان تفت مطرح شد؛

برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر با پیوست انتخاباتی

2024 01 27
در جلسه ستاد بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر بر برگزاری برنامه‌های این ایام با دعوت از مردم برای مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تأکید شد.

جلسه درس اخلاق در مدیریت ویژه مدیران شهرستان تفت برگزار شد

2024 01 27
جلسه درس اخلاق در مدیریت با تدریس "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی"امام‌جمعه تفت و با حضور "علی دهقان نیری"فرماندار شهرستان تفت، "علی احمدیان" و "حمیدرضا فلاح تفتی" معاونین فرمانداری و سایر مدیران ادارات و دستگاه‌های شهرستان تفت در دفتر امام‌جمعه تفت برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

انتقام سخت از دشمن با حضور پرشور مردم در انتخابات

2024 01 22
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان شهرستان تفت گفت: یکی از انتقام‌های سختی که می‌توان از دشمن گرفت و دل دختر یک و نیم ساله کاپشن صورتی گوشواره قلبی حادثه تروریستی کرمان را شاد کرد حضور پرشور و حداکثری در انتخابات است.

برگزاری جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت

2024 01 21
جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در آموزش‌وپرورش تفت برگزار شد.