حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع دانش آموزان طرح ولایت

2022 07 09
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با همراهی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، امام‌جمعه تفت ، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در جمع دانش آموزان شرکت‌کننده در طرح ولایت یزد( اردوی فرهنگی تربیتی روشنا) که در کانون تربیتی فرهنگی ولایت تفت در حال برگزاری است ؛حضور یافت.

بازدید استاندار یزد از واحد تولیدی نوین سرام

2022 07 08
استاندار یزد با همراهی فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی با حضور در شهرک صنعتی 2 تفت از واحد تولیدی نوین سرام بازدید و در ادامه در نشستی به بررسی مسائل و مشکلات این واحد تولیدی پرداخت.
در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

پیگیری اجرای مسئولیت‌های اجتماعی معادن در شهرستان تفت

2022 07 08
در نشستی با حضور فرماندار شهرستان تفت، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از بهره‌برداران معادن فعال در شهرستان تفت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی معادن در این شهرستان موردبررسی قرار گرفت.
هم‌زمان با ایام هفته حجاب و عفاف؛

برگزاری نشست حجاب و عفاف شهرستان تفت

2022 07 08
نشست حجاب و عفاف شهرستان تفت با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از ایستگاه پایش آفت مگس مدیترانه‌ای

2022 07 07
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری با حضور دریکی از ایستگاه‌های پایش آفت مگس مدیترانه‌ای در جریان برنامه‌های اداره جهاد کشاورزی در راستای مبارزه با این طاعون گیاهی قرار گرفت.

برگزاری مراسم تکریم و معارفه بخشدار نیر

2022 07 06
در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات سیاسی استانداری، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان شهرستانی و محلی از تلاش‌های "سید روح‌الله میر خلیلی" تقدیر و "ابوالفضل افشار" به‌عنوان بخشدار جدید نیر معرفی شد.
هم‌زمان با سالروز اسارت؛

برگزاری مراسم بزرگداشت جاوید نشان شیرکوه حاج احمد متوسلیان در تفت

2022 07 06
مراسم بزرگداشت جاوید نشان شیرکوه حاج احمد متوسلیان و 400 شهید گلگون‌کفن شهرستان تفت با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان یزد، معاونان استانداری یزد، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی (ره) تفت برگزار شد.

پیام دعوت فرماندار شهرستان تفت از مردم برای حضور در مراسم بزرگداشت سردار جاوید نشان شیرکوه

2022 07 05
"محمد دهشیری" فرماندار شهرستان تفت از اقشار مختلف مردم این شهرستان و سایر نقاط استان برای حضور در مراسم بزرگداشت سردار جاوید نشان شیرکوه حاج احمد متوسلیان و 400 شهید شهرستان دعوت کرد.
با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد؛

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2022 07 05
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت با حضور فرماندار ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برنامه‌ریزی برای سامان‌دهی تفرجگاه چشمه تامهر

2022 07 03
در نشستی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان شهرستان و مسئولان محلی روستای اسلامیه سامان‌دهی تفرجگاه چشمه تامهر موردبررسی قرار گرفت.

رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد

2022 07 03
در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استانی شرکت گاز از زحمات "محمدصادقی تقدیر و"سید احمد مطهری فرد " به‌عنوان رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از تفرجگاه دره گاهان

2022 07 02
 فرماندار شهرستان تفت در صبح روز جمعه و با همراهی شهردار تفت با حضور در تفرجگاه دره گاهان نحوه اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی شهرستان در راستای سامان‌دهی فرهنگی و اجتماعی این مجموعه را مورد ارزیابی قرارداد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از ستاد عتبات عالیات این شهرستان

2022 06 29
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری با حضور در ستاد عتبات عالیات این شهرستان در جریان فعالیت‌های این مجموعه قرار گرفت و از تلاش‌های رئیس ستاد عتبات عالیات این شهرستان تقدیر کرد.

دیدار اعضای شورای اسلامی روستای نصرآباد با فرماندار شهرستان تفت

2022 06 29
اعضای شورای اسلامی روستای نصرآباد با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با فرماندار این شهرستان پیرامون مسائل و مشکلات موجود در این روستا دیدار و گفت‌وگو کردند.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2022 06 28
جلسه شورای ترافیک این شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دبیر شورای ترافیک استان و سایر اعضای شورای ترافیک به‌منظور بررسی طرح‌های ترافیکی نقاط شهری و روستایی شهرستان و بررسی نامه‌ها و درخواست‌های مردمی رسیده به این شورا برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت

2022 06 27
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت به ریاست امام‌جمعه تفت و با حضور فرماندار شهرستان تفت و سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته قوه قضائیه؛

حضور مسئولان شهرستان تفت در دادگستری این شهرستان

2022 06 27
فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته قوه قضائیه و با همراهی امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری،اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان با حضور در دادگستری این شهرستان با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛

حضور مسئولان شهرستان تفت در پلیس مبارزه با مواد مخدر تفت

2022 06 27
فرماندار شهرستان تفت به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و با همراهی امام‌جمعه تفت، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از اعضای شورای تأمین این شهرستان در مقرر پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان حضور یافت.

بازدید معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری تفت از یک واحد تولیدی

2022 06 27
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان تفت از واحد تولیدی بهداشتی و ساختمانی کیان بازدید کرد.

برگزاری دومین جشنواره توت در روستای مزرعه ملا

2022 06 24
دومین جشنواره توت در روستای مزرعه ملا از توابع بخش مرکزی تفت با حضور مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان شهرستانی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.