هم زمان با ایام هفته دولت؛

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان تفت

2023 08 30
جلسه شورای اداری شهرستان تفت هم زمان با ایام هفته دولت و با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد ، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، تعدادی از ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان و سایر اعضای شورای اداری این شهرستان در فرمانداری تفت برگزار شد.
هم زمان با هفته دولت؛

افتتاح کلینیک تخصصی طب کار در بیمارستان شهید بهشتی تفت

2023 08 30
کلینیک تخصصی طب کار با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در بیمارستان شهید بهشتی تفت افتتاح شد.
هم زمان با هفته دولت؛

ادای احترام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد به مقام شامخ شهدای شهرستان تفت

2023 08 30
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد که به منظور افتتاح پروژه های شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت در این شهرستان حضور یافته بود ؛ با حضور در گلزار شهدای مرکزی شهر تفت به مقام شامخ شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کرد.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان تفت از یک مجموعه گردشگری – ورزشی در تفت

2023 08 30
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از مجموعه گردشگری – ورزشی "ستاره باران" در شهر تفت بازدید کرد.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

افتتاح تعدادی از پروژه های عمرانی دهستان نصرآباد

2023 08 30
با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان تعدادی از پروژه های عمرانی دهستان نصرآباد به بهره برداری رسید.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

نشست بررسی مشکلات روستای نصرآباد شهرستان تفت

2023 08 30
در نشستی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت ، جمعی از مسئولان ، دهیار ، اعضای شورای اسلامی و اهالی روستای نصرآباد ؛ مسائل و مشکلات این روستا مورد بررسی قرار گرفت.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

بازدید سرپرست فرمانداری تفت از پروژه عمرانی مجتمع بهداشتی درمانی شهید "محمدرضا درعلی فراشاه"

2023 08 30
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان از پروژه عمرانی مجتمع بهداشتی درمانی شهید "محمدرضا درعلی فراشاه" در روستای اسلامیه بازدید کرد.
به مناسبت هفته دولت؛

نوسازی و تقویت ناوگان عمرانی و خدماتی دهیاری های بخش مرکزی تفت

2023 08 30
از طرح نوسازی و تقویت ناوگان عمرانی و خدماتی دهیاری های بهش مرکزی تفت با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی ، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال رونمایی شد.
به مناسبت هفته دولت؛

بهره برداری از تعدادی پروژه های عمرانی دهستان شیرکوه

2023 08 30
در مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، امام جمعه ده بالا ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار مرکزی تفت ، سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و جمعی از مسئولان محلی ؛ چند پروژه عمرانی در روستاهای دهستان شیرکوه به بهره برداری رسید.
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت:

بهره برداری از 40 پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در شهرستان تفت

2023 08 28
در ایام هفته دولت و با حضور مسئولان استانی ؛ 40 پروژه در حوزه های مختلف با اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد تومان در شهرستان تفت به بهره برداری خواهد رسید.
هم‌زمان با هفته دولت و در قالب برنامه یکشنبه‌های مردمی؛

ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری و تعدادی از مدیران شهرستان تفت

2023 08 27
هم‌زمان با هفته دولت و قالب برنامه یکشنبه‌های مردمی "علی دهقان نیری"سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان با حضور در سالن اجتماعات فرمانداری تفت پاسخگوی مسائل و مشکلات مردم شدند.
هم زمان با ایام هفته دولت؛

نشست مسئولان شهرستان تفت با تعدادی از آمران به معروف و ناهیان از منکر

2023 08 26
امام جمعه تفت با همراهی سرپرست فرمانداری شهرستان تفت،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان با تعدادی از آمران به معروف و ناهیان از منکر شهرستان تفت دیدار و گفت و گو کردند.
در میعادگاه نماز عبادی سیاسی جمعه در شهر تفت؛

تشریح اقدامات دولت سیزدهم توسط سرپرست معاونت امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد

2023 08 25
سرپرست معاونت امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد با حضور در میعادگاه نماز عبادی سیاسی جمعه در شهر تفت به تشریح اقدامات دولت سیزدهم پرداخت.
به مناسبت هفته دولت؛

برپایی میزخدمت در میعادگاه نماز جمعه در شهر تفت

2023 08 25
به مناسبت ایام هفته دولت با برپایی میزخدمت در میعادگاه نماز جمعه در شهر تفت ؛ سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و معاونین فرمانداری به بررسی مسائل و مشکلات مردم پرداختند.
هم زمان با هفته دولت؛

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با فرهیخته تفتی تبار "دکتر سید حسین مرتضوی سانیجی"

2023 08 24
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و بخشدار مرکزی تفت با فرهیخته تفتی تبار "دکتر سید حسین مرتضوی سانیجی" دیدار کرد.
هم زمان با هفته دولت؛

دیدار مسئولان شهرستان تفت با خانواده "شهید امیر حسین قربانی"

2023 08 24
امام جمعه تفت با همراهی سرپرست فرمانداری شهرستان تفت ، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان با حضور در منزل "شهید امیر حسین قربانی" با پدر و مادر این شهید دیدار و گفت و گو کردند.

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان تفت

2023 08 24
جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان تفت و با حضور معاونین فرمانداری و بخشداران شهرستان تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته دولت؛

قبور شهدای گلزار مرکزی شهر تفت غبارروبی شد

2023 08 24
مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت  هفته دولت با حضور امام‌جمعه شهر تفت، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی، نهادها، ارگان‌ها، اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای مرکزی تفت برگزار شد.

پیام سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به مناسبت آغاز هفته دولت

2023 08 24
"علی دهقان نیری" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت در پیامی هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.

دیدار مسئولان شهرستان تفت با معاون وزیر راه و شهرسازی

2023 08 22
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با همراهی سرپرست فرمانداری تفت و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور دیدار کرد.