به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان تفت؛ "علیرضا نوکار" فرماندار در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی بیان نمود: نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رأی و روز انتخابات تصمیم‌گیرنده اصلی در امور اجرائی شعبه هستند لذا باید به نکات آموزشی توجه ویژه داشته و همچنین مطالعه دقیق از قانون و مقررات را داشته باشند تا در روز اخذ رأی مشکلی برای شعب پیش نیاید.

وی در ادامه با اشاره به رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی عنوان نمود:  برگزاری این دوره انتخابات با دوره‌های گذشته به دلیل بیماری کرونا متفاوت خواهد بود نمایندگان فرماندار باید شرایطی را فراهم آورند و با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی سلامت مردم و عوامل برگزارکننده به خطر نیفتد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت در ادامه عنوان نمود:  تعامل و همدلی عوامل اجرایی به‌ویژه نمایندگان فرماندار با نمایندگان هیئت نظارت شورای نگهبان و نظارت شوراهای اسلامی پیش‌نیاز اساسی برای برگزاری انتخابات سالم هست و انتظار داریم با تلاش‌های این عزیزان شاهد برگزار برگزاری انتخاباتی قانونمند و پرشور  باشیم.

فرماندار تفت در پایان تصریح کرد: نماینده فرماندار درنهایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرد.

بیان پروتکل‌های بهداشتی ویژه روز انتخابات توسط "محمدرضا میر شمسی"سرپرست مرکز بهداشت شهرستان و گزارش نمایندگان فرماندار از بازدید خود از شعب اخذ رأی و نواقص شعب و اتخاذ تصمیم برای رفع آن از دیگر برنامه این جلسه توجیهی بود.


nemayandegan Farmandar (1).jpg nemayandegan Farmandar (2).jpg nemayandegan Farmandar (3).jpg nemayandegan Farmandar (4).jpg nemayandegan Farmandar (5).jpg nemayandegan Farmandar (6).jpg nemayandegan Farmandar (7).jpg
Yes