فرماندار شهرستان تفت:

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" در نشست مشاوران بانوان ادارات و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار داشت: امروزه بانوان به‌عنوان رکن اصلی خانواده نقش مؤثری در رشد و پیشرفت و بالندگی کشور اسلامی را دارا هستند و بانوان در ایران اسلامی در تمامی مقاطع تاریخی درصحنه حضورداشته و یار و یاور انقلاب و نظام بوده‌اند.

فرماندار تفت افزود: مشارکت بانوان در همه فعالیت‌های سیاسی یک ضرورت است و این مشارکت به معنای آن است که بانوان در تمامی عرصه‌ها نقش تعیین‌کننده و اثرگذاری دارند.

نوکار تصریح نمود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ماه‌ها قبل برای کمرنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات در حال برنامه‌ریزی هستند.

وی در ادامه افزود: از ابتدای انقلاب هر جا که مردم درصحنه حضورداشته و مشارکت نموده‌اند فشار های دشمنان کاهش‌یافته و نقشه‌های آنان نقش بر آب‌شده است.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت تصریح نمود: با حضور گسترده مردم شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه با مشارکت حداکثری خواهیم بود و این رویداد مهم پشتوانه‌ی محکمی برای نظام به‌منظور شکست نقشه‌های دشمنان خواهد شد.

فرماندار تفت نقش بانوان در حضور پرشور در انتخابات را بسیار مهم خواند و گفت: امیدواریم مشاوران بانوان ادارات و دستگاه اجرایی از مردم برای مشارکت در انتخابات دعوت نمایند و هر چه حضور مردم در انتخابات پررنگ‌تر باشد نقشه‌های دشمنان بی‌اثرتر خواهد شد.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات بیان داشت: با توجه به تحرکات همه‌جانبه دشمن برای ناامید کردن جامعه در انتخابات پیش رو، تمامی برنامه‌ریزی و تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی، شفاف، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم انجام خواهیم داد.

فرماندار شهرستان تفت بر حق‌الناس بودن رأی مردم تأکید کرد و گفت: تلاش تمام مجریان انتخابات این است که اجرای قانون موردتوجه جدی قرار گیرد و در امانت‌داری و صیانت از رأی مردم نهایت اهتمام لازم صورت گیرد.


Banovan (1).jpg Banovan (2).jpg Banovan (3).jpg Banovan (4).jpg Banovan (5).jpg Banovan (6).jpg Banovan (7).jpg Banovan (8).jpg Banovan (9).jpg Banovan (10).jpg Banovan (11).jpg Banovan (12).jpg Banovan (13).jpg Banovan (14).jpg
Yes