فرماندار شهرستان تفت:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان تفت، جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چند گروه به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرمانداری برگزار و آخرین قوانین و مقررات این رویداد سیاسی و نحوه کار با دستگاه الکترونیکی احراز هویت برگزار شد.

"علیرضا نوکار" در این جلسه با اشاره به اهمیت جایگاه نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی گفت: مهم‌ترین مسئولیت اجرایی در هر صندوق با نمایندگان فرماندار است و این نمایندگان به‌دوراز هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود عمل کنند.

نوکار افزود: باید تمام وظایف و قوانین مرتبط با نمایندگان فرماندار مطالعه شود تا نمایندگان در زمان انتخابات، برای پاسخ‌گویی به‌تمامی مسائل آمادگی لازم را داشته باشند.

او ادامه داد: نمایندگان فرماندار درنهایت اصل بی‌طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق‌الناس دانستن رأی مردم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به‌کارگیرند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان تفت تصریح نمود: حفاظت از رأی مردم به‌عنوان حق‌الناس از وظایف نماینده فرماندار و عوامل اجرایی انتخابات است و نماینده فرماندار در شعب اخذ رأی باید یک اشرافیت کامل بر مسائل شعب و افراد داشته باشد.

وی از آمادگی کامل شهرستان تفت برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و افزود: همه امکانات لازم برای برگزاری باشکوه این انتخابات فراهم‌شده است و مجریان انتخابات تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم به کار بسته‌اند و مهم‌ترین اولویت ستاد انتخابات، رعایت اصل بی‌طرفی و عمل به قانون است.

نوکار به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره و بیان داشت: سعی شده در انتخاب شعب و ملزومات هر شعبه دستورالعمل و ملزومات بهداشتی گنجانده شود و نمایندگان فرماندار نیز در چینش صندوق اخذ رأی، محل نوشتن رأی و نشستن اعضای شعبه رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در نظر بگیرند.

فرماندار تفت بیان داشت: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و نماد مردم‌سالاری دینی و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است که نشان‌دهنده جمهوریت نظام است و برگزاری انتخابات سالم با مشارکت گسترده مردم، موجب تقویت امنیت ملی است.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات نشان‌دهنده پایبندی و علاقه بی‌نظیر مردم به‌نظام جمهوری اسلامی ایران است که موجب عزت نظام در دنیا خواهد شد.

در این جلسه " محمدکاظم خانی" و " سید علی‌محمد اعتماد العلما" به‌عنوان مدرسان این دوره توضیحات لازم را ارائه نمودند.

لازم به ذکر است سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان تفت هم زمان با سراسر کشور در روز جمعه 28 خردادماه برگزار و 97 شعبه ثابت و سیار برای اخذ رأی واجدین شرایط این شهرستان تعیین‌شده است.


Nemayandegan Farmandar (1).jpg Nemayandegan Farmandar (2).jpg Nemayandegan Farmandar (3).jpg Nemayandegan Farmandar (4).jpg Nemayandegan Farmandar (5).jpg Nemayandegan Farmandar (6).jpg Nemayandegan Farmandar (7).jpg Nemayandegan Farmandar (8).jpg Nemayandegan Farmandar (9).jpg Nemayandegan Farmandar (10).jpg
Yes