برگزاری چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت

چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت در سال جاری با ریاست امام‌جمعه تفت و با حضور فرماندار و سایر اعضای این شورا  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت در سال جاری با ریاست "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت و با حضور "علیرضا نوکار" فرماندار و سایر اعضای این شورا با دستور کار دستور کار ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه "حجت‌الاسلام محسن پاک‌طینت" رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گزارشی از عملکرد نه‌ماهه این اداره در حوزه فرهنگ را ارائه داد.

تشریح طرح نماد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در بین دانش آموزان توسط "محمدصادق مهدیان" مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان موضوع بعدی جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تفت بود.

ارائه برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت هفته دفاع مقدس توسط "سید مصطفی آقایی" فرمانده این ناحیه دستور کار پایانی چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان بود.

در پایان نیز اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پیرامون موضوعات مطرح‌شده در این جلسه پرداختند.