نشست شورای برنامه ریزی شهرستان تفت با حضور فرماندار تفت، دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان و جمعی از کارشناسان سازمان برنامه به همراه مدیران دستگاههای اجرای تفت به مناسبت هفته دولت در محل فرمانداری تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام رجایی و باهنر و تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: شهدای والامقام رجایی و باهنر الگوهای ماندگار و عزیزی هستند که حتی نام مبارک شان با خدمت و تعهد پیوند خورده است.

فرماندار تفت با اشاره به اهمیت و ضرورت برنامه ریزی در پیشبرد اهداف شهرستان ادامه داد: برنامه‌ریزی به ویژه در حوزه های بودجه و اعتبارات، یکی از ضروریت ها برای رسیدن به هدف است که با احیای سازمان برنامه و بودجه در دولت تدبیر و امید، توجه به مقوله "برنامه" در اعمال حرکات نهاد و سازمان های دولتی تقویت گردیده است.

زارع همفکری و همدلی مسئولان و مردم را وجه اصلی موفقیت های صورت گرفته در شهرستان تفت ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه شهرستان تفت طی سالهای اخیر با همراهی همه مسئولان و حمایتهای بی دریغ مردم عزیز به ویژه در حوزه تامین زیرساختها با رشد چشمگیری همراه بوده است که باید از پتانسیل ایجاد شده در جهت توسعه سرمایه گذاری و اشتغالزایی بهره برد.

وي با اشاره به نشستهاي گوناگون با دستگاههاي اجرايي و قطعي شدن اعتبارات استاني در شهرستان گفت: بايد تلاش كنيم تا از اعتبارات ملي به نحو مناسب و مطلوبی منتفع شويم و در اين رابطه نيز با مسئولان عالي وزارتخانه ها و نهادهاي مختلف، تعاملات و مكاتبات خوبي صورت گرفته است كه اميدواريم تفت از ظرفيت هاي بودجه اي كشور نيز منافع به حق خود را حاصل نمايد. فرماندار تفت از حمايتهاي استاندار و معاونين وي و همچنین رییس و مجموعه معاونتهای سازمان برنامه و بودجه در اين رابطه قدرداني كرد.

دبیر کمیته برنامه ریزی شهرستان تفت نیز در ادامه این نشست گزارشی از تخصیص اعتبارات دستگاههای مختلف در سطح شهرستان ارائه کرد.

در ادامه این نشست مدیران دستگاههای اجرایی به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.