سرپرست فرمانداری تفت:

جایگاه شورای آموزش‌وپرورش در فرآیند توسعه

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت گفت: برگزاری جلسات شورای آموزش‌وپرورش از اهمیت زیادی برخوردار است و ترکیب تشکیل‌دهنده این شورا به‌خوبی نقش اعضای آن را در فرآیند تصمیم‌گیری برای ارتقا کمی و کیفی نظام آمورش و پرورش روشن می‌سازد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" در جلسه شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان خاطرنشان کرد: باید با نیت درست و تلاش زیاد در راستای خدمت صادقانه و خالصانه به مردم گام برداریم و در این راستا دعای خیر مردم راه گشا خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان به ارتباط خود با مجموعه آموزش‌وپرورش اشاره و بیان داشت: با توجه به اینکه در بدنه آموزش‌وپرورش حضورداشته‌ام ارتباط مطلوبی با وزارتخانه و اداره کل آموزش‌وپرورش استان دارم و این ارتباط می‌تواند در راستای رفع مسائل و مشکلات آموزش‌وپرورش گره‌گشا باشد.

دهشیری به نقش شورای آموزش و پروش اشاره و تصریح نمود: شورای آموزش‌وپرورش از قوی‌ترین شوراها در سطح کشور، استان و شهرستان است و ترکیب اعضا نیز نشان‌دهنده جایگاه این شورا است و باید از این پتانسیل برای رفع مشکلات مجموعه آموزش‌وپرورش استفاده نماییم.

وی ادامه داد: جلسات شورا باید حالت کیفی به خود بگیرد و اهمیت برگزاری جلسات همواره مدنظر اعضا قرار گیرد تا مسائل و موضوعاتی که در این شورا مطرح می‌شود نتیجه‌بخش باشد.

سرپرست فرمانداری تفت به مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان یزد اشاره و افزود: پیگیر مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به استان به‌ویژه در حوزه آمورش و پرورش هستیم و موضوع تغییر منطقه سهمیه کنکور یکی از مواردی است که پیگیری آن در دستور کار قرار دارد و امیدواریم به نتیجه برسد.

لازم به ذکر است دویست و پنجاه و چهارمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان تفت با دستور کار های تبیین وضعیت آموزش‌وپرورش شهرستان، توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و مهارتی، اتخاذ تدابیر لازم به‌منظور سوادآموزی معلولین و پیگیری مصوبات سفر ریاست‌جمهوری به استان یزد برگزار شد.

در پایان این جلسه احکام صادره توسط مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد به اعضای جدید شورای آموزش‌وپرورش در شهرستان تقدیم شد.