دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به برگزاری نشست های متعدد برای توجیه کاندیداها و مسئولان ستادهای انتخاباتی تاکید کرد: هر گونه تبلیغات پیش از موعد نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی ممنوع است و با متخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "یونس افضل" در گفتگوی اختصاصی با اشاره به برگزاری نشست های ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی شهرستان تفت گفت: در این نشست ها ضمن ارائه توضیحات لازم و دستور العمل های تبلیغات به مسئولان ستادها و نامزدها، به سئوالان آنان در این عرصه پاسخ داده شد.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت با بیان این که با توجه به تدابیر اندیشیده شده انتظار داریم شاهد برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در سطح شهرستان تفت باشیم افزود: شایسته از کاندیداها و مسئولان ستادهای انتخاباتی آنان به صورت دقیق دستور العمل های مربوطه را مطالعه نمایند تا مرتکب تخلف در این رابطه نشوند.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخابات شورای اسلامی از 21 اردیبهشت ماه به مدت هفت روز اظهار داشت: هر گونه تبلیغات پیش از موعد برای نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی ممنوع است و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.