به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

دیدار فرماندار شهرستان تفت با فرماندهان انتظامی این شهرستان

فرماندار شهرستان تفت با همراهی اعضای شورای تأمین، رئیس دادگستری و بخشدار مرکزی تفت با حضور در فرماندهی انتظامی این شهرستان با فرماندهان انتظامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛" علیرضا نوکار"فرماندار شهرستان تفت با همراهی اعضای شورای تأمین، "ابوالفضل زارع" رئیس دادگستری و "مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی تفت با حضور در فرماندهی انتظامی این شهرستان با فرماندهان انتظامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

علیرضا نوکار در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاور مردان عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کرد: تأمین امنیت در شهرستان تفت با توجه به تعدد و پراکندگی روستاها در این شهرستان بسیار سخت است که با تلاش نیروهای انتظامی و همکاری اعضای شورای تأمین در حال حاضر شهرستان در مقوله امنیت در جایگاه مناسبی قرار دارد.

فرماندار شهرستان تفت با تقدیر از همکاری نیروهای خدوم انتظامی در برگزاری مراسم‌های مختلف در این شهرستان بیان داشت: نیروهای انتظامی در برگزاری مراسم‌های ماه محرم و صفر و همچنین در زمان محدودیت‌های کرونا به‌خوبی انجام‌وظیفه نموده و در راستای تأمین سلامت و نظم جامعه تمام تلاش خود را به کار بستند.

رئیس شورای تأمین شهرستان تفت تصریح نمود: در دیدار با فرمانده انتظامی استان مشکلات و امکانات مورد نیاز فرماندهی انتظامی شهرستان بیان‌شده و پیگیری رفع مشکلات نیروی انتظامی شهرستان در دستور کار قرار دارد.

فرماندار تفت هماهنگی اعضای شورای تأمین شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: هماهنگی بسیار خوبی بین اعضای شورای تأمین و نیروهای مسلح شهرستان وجود دارد و با تلاش نیروهای خدوم انتظامی برخورد بسیار خوبی با نقض‌کنندگان نظم و امنیت در شهرستان صورت گرفته و نمونه آن دستگیری قاتل پیرمرد و پیرزن تفتی و سارقان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

در ادامه این نشست اعضای شورای تأمین شهرستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرماندهان انتظامی شهرستان گزارشی از همکاری دستگاه متبوع خود با نیروی انتظامی ارائه نمودند.

در پایان این نشست با اهدای لوح از تلاش‌های فرمانده ، رئیس پاسگاه‌های انتظامی مناطق و فرمانده پلیس راهور شهرستان تفت تقدیر شد.