فرماندار تفت در گفتگویی اختصاصی با تاکید بر اهمیت مشارکت مدیران در برنامه های آموزشی مواجهه با بحران های مختلف طبیعی و غیرمترقبه، برگزاری کارگاه آموزشی غدیر را در همین راستا ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این گفتگوی اختصاصی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی غدیر از 24 الی 26 مردادماه سال جاری در بافق گفت: این همایش آموزشی که با تلاش خستگی ناپذیر مدیریت بحران استان یزد و با مشارکت مدیران استان برگزار می شود فرصت مناسبی برای ارزیابی سطح آمادگی مدیران برای مواجهه با بحران های گوناگون است.

فرماندار تفت بر ضرورت حضور مدیران دستگاههای مرتبط در شهرستان در این نشست آموزشی تاکید کرد و افزود: آموزش، مهم ترین اصل برای کسب آمادگی برای مقابله با بحرانهاست و برگزاری این گونه کارگاهها می تواند در این رابطه راهگشا باشد.

زارع از خدمات و تلاشهای مدیرکل و کارشناسان خدوم مدیریت بحران استان یزد در برگزاری این دوره آموزشی قدردانی کرد و اظهار داشت: تداوم این روند آموزشی، اقدامی ضروری است که امیدواریم با جدیت در دستور کار قرار داشته باشد تا شاهد تربیت مدیرانی توانمند در حوزه های مدیریت بحران باشیم.

یادآور می شود کارگاه آموزشی غدیر  با هدف کسب آمادگی مدیران در مواجهه با بحرانها، 24 الی 26 مردادماه به میزبانی شهرستان بافق برگزار می شود.