فرماندار تفت همزمان با آغاز هفته دولت، در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای مرکز یزد از افتتاح و بهره برداري بيش از 69 پروژه با اعتبار تقریبی 270 ميليارد ريال در هفته دولت خبر داد.  

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در اين گفتگو با گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام رجايي و باهنر و همه شهداي شاهد و همچنين تبريك فرا رسيدن هفته دولت، بر الگو قرار دادن سیره متعالی این شهدای گرانقدر در مسیر خدمت خالصانه و بی منت به مردم عزیز تاکید کرد.

فرماندار تفت با تاكيد بر اقدامات صورت گرفته در عرصه هاي مختلف براي تعالي روزافزون شهرستان، به افتتاح و بهره‌برداري بيش از 69 پروژه با اعتبار 270 ميليارد ريال در هفته دولت امسال اشاره كرد و گفت: اين پروژه ها در بخشهاي گازرساني، شهرداری ها، هلال احمر، کمیته امداد، واحد صنعتی، صندوق کارآفرینی امید، جهاد كشاورزي، مخابرات، بنياد مسكن، ورزش و جوانان، شركت دهياري‌ها و برق و ... مي‌باشد كه اميدواريم با بهره برداري رسمي از آنان شاهد تسريع در پيشرفت شهرستان تفت باشيم.

زارع در ادامه با اشاره به خدمات دولت در بخش هاي مختلف، خواستار اطلاع رساني و تبيين اين اقدامات از سوي رسانه ها و اصحاب انديشه و قلم براي مردم شد و تاكيد كرد: بيان و تبيين خدمات چشمگير دولت، جاري كننده روح اميد و نشاط در جامعه بوده و مردم را براي ادامه اين مسير روشن و موفق، اميدوارتر خواهد ساخت.