فرماندار در حاشیه مراسم افتتاح مرکز پلاک شهرستان تفت که با حضور امام جمعه تفت، دادستان و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد با ابراز خرسندی از راه اندازی این مرکز تاکید کرد: فرایند ارائه خدمت به مردم شهرستان تفت باید تسهیل شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در گفتگویی اختصاصی با اشاره به ضرورت ارائه خدمتی با کیفیت و سریع به مردم تفت گفت: راه اندازی مرکز تعویض پلاک تفت یکی از درخواست های مردمی بوده که خوشبختانه با پیگیری ها صورت گرفته و تلاشهای متولیان امر محقق گردیده است.

فرماندار تفت افزود: مردم شهرستان از این پس می توانند با مراجعه به این مرکز کار تعویض پلاک خودرو خود را در شهرستان تفت انجام دهند و نیازی به مراجعه مرکز استان نیست.

وی با اشاره به گستردگی جغرافیایی شهرستان تفت و دشواری های مردم برای انجام فعالیت های خود در مراجعه به مرکز استان اظهار داشت: راه اندازی این مرکز از نیازهای مهمی بود که جامه عمل پوشیده شد.

زارع راه انداری مرکز پلاک تفت را گامی در مسیر تسهیل نمودن فرآیند خدمت رسانی به مردم تفت ارزیابی و تاکید کرد: فرایند ارائه خدمت به مردم شهرستان تفت باید تسهیل و همه اقدامات لازم برای تامین آسایش و راحتی بیشتر این مردم عزیز و شریف پیگیری شود چرا که جلب رضایت حضرت دوست که در گرو جلب رضایت مردم عزیز است، عالی ترین افتخار برای خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است.