هم‌زمان با روز بزرگداشت حافظ؛

مراسم رونمایی از کتاب مجموعه شعر شاعران تفت

به مناسبت 20 مهرماه روز بزرگداشت حافظ مراسم رونمایی از کتاب مجموعه شعر شاعران تفت با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، فرماندار شهرستان تفت، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولان شهرستان و جمعی از شاعران تفتی و یزدی در مجموعه آریا باغ آقا هاشم تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ به مناسبت ۲۰ مهرماه روز بزرگداشت حافظ و با حضور "مجید جوادیان زاده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، "علیرضا نوکار" فرماندار شهرستان تفت، معاونین فرمانداری، جمعی از مسئولان شهرستان و جمعی از شاعران تفتی و یزدی مراسم رونمایی از کتاب مجموعه شعر شاعران شهرستان تفت و بزرگداشت شاعر بلندآوازه ایران حافظ، در مجموعه آریا باغ آقا هاشم تفت برگزار شد.

در این مراسم که در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، شاعرانی از تفت و یزد ضمن بازگو کردن زندگینامه حافظ برای مردم اشعار سروده شده خود در وصف حافظ را برای حضار قرائت کردند.

همچنین در این مراسم "مجید جوادیان زاده" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مراسم ، نقش اشعار حافظ در زندگی روزمره مردم را پررنگ دانست و گفت : امروزه تعداد زیادی از مردم در مناسبت‌های مختلف و حتی زندگی عادی خود از شعر حافظ به‌منظور های مختلف استفاده می‌کنند که این خود گواه جایگاه بالای شعر این شاعر بلندآوازه ایران در میان مردم است.

در ادامه این مراسم از مجموعه شعر شاعران تفت که به همت انجمن شعر و ادب تفت ، انجمن داستان کوتاه آفتاب تفت و انجمن آیینه تفت و توسط "محمدعلی مورکیان "،"محمدصادقی رنجبر" و"حسین فلاح تفتی " گردآوری‌شده و شامل اشعار شعرای فعال در انجمن‌های ادبی شهرستان هست، رونمایی شد.