فرماندار تفت با صدور پيامي فرا رسيدن هفته بسيج را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در اين پيام با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج آورده است: بسيج، شجره طيبه ای است كه با فرمان الهي و نگاه بلند و حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تشكيل شد و منشاء خدمات عظیم و تاریخ سازی گردید که فرهنگ اصیل آن امروز در کشورهای مختلف اسلامی الگو قرار گرفته و همین فرهنگ اصیل عاشورایی و اسلامی است که توانسته خالق عالی ترین نماد ایستادگی و رادمردی در برابر زورگویان و قلدران روزگار باشد که نمونه ارزنده و بارز آن را در دوران هشت سال دفاع مقدس شاهد بوده ایم.

فرماندار تفت با بیان این که بی جهت نیست که رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) بسیج را به سرنوشت انقلاب اسلامی ایران پیوند داده و می فرمایند: بسیج با سرنوشت انقلاب سر و کار دارد و با گسترش و استحکام آن مى توان اطمینان یافت که هیچ قدرتى در دنیا قادر نخواهد بود که کوچکترین چشم زخمى به کشور و انقلاب وارد کند.   

وی با بیان این که این نهاد مقدس برآمده از بطن جامعه بوده و آحاد اقشار از جمله دانش آموزان، دانشجویان، اصناف، پزشکان، مهندسان و ... در آن نقش دارند افزوده است: فرهنگ بسیج، فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ ایثار و فداکاری و فرهنگ کار و جهاد است و این فرهنگ مترقی می تواند علاج بسیاری از مسائل و مشکلات کشور در عرصه های مختلف باشد.

زارع با اشاره به این که بسیج همواره در خدمت کشور و شکوفایی این مرز و بوم اسلامی می باشد آورده است: در شرایط امروز کشور، تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی یکی از مهم ترین اولویت هاست که بسیج می‌تواند با توجه به نقش و جایگاه رفیع و مقدسش، در این عرصه نیز امین و یاوری همراه برای دولت باشد و در این عرصه خطیر نیز دست به خلق حماسه ای ماندگار بزند.

فرماندار تفت در پايان اين پيام، با تبريك هفته بسيج به همه بسيجيان سرافراز و غيور شهرستان، ابراز اميدواري كرده است برنامه هاي هفته بسيج با مشاركت آحاد مردم و مسئولان و با بهره گيري از عناصر هنر، خلاقيت و ابتكار، پربار و باشكوه برگزار شود.