به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمودزارع رشکوییه" در این پیام با اشاره به حضور حماسی و گسترده مردم شریف در اقصی نقاط ایران عزیز اسلامی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه آورده است: حضور مردم، در همه عرصه ها و میدان ها، سرمایه ای عظیم برای خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی و متضمن امنیت و آرامش پایدار در ایران اسلامی است و رسیدن به قله های عزت و افتخار را شتابان می سازد.

فرماندار تفت ادامه داده است: 29 اردیبهشت 1396 به نقطه عطف دیگری در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بدل شد و حضور گسترده و چشمگیر مردم عزیز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر نا امید و دوستداران و آزادی خواهان جهان را دلشاد و امیدوار ساخت. وی همچنین از حضور حماسی و بانشاط مردم شریف شهرستان تفت در انتخابات تجلیل کرده است.

زارع افزوده است: بی تردید نقش بی بدیل و ارزنده رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و حمایت ها و رهنمودهای حکیمانه ایشان، عاملی مهم و حیاتی در ایجاد این حماسه عظیم ملی و بهره گیری از آن در جهت تقویت وحدت و همبستگی امت اسلامی است که حقیقتا شایسته تجلیل و قدردانی می باشد.

فرماندار با تبریک انتخاب شایسته و مجدد حضرت حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر روحانی به عنوان دوازدهمین رییس جمهور ایران اسلامی ادامه داده است: انتخاب شایسته ایشان، نشان از درک خدمات و تلاش های خدمتگزاران در دولت تدبیر و امید است و انشاا... دولت دوازدهم با کوله‌باری از تجربه باارزش دولت یازدهم و با چشم‌اندازی روشن و امیدبخش، با روحیه‌ای تازه و شاداب و لبریز از عشق و محبت به همه ایرانیان، به تداوم این مسیر روشن که در راستای عزتمندی و اقتدار ایران عزیز اسلامی است ادامه خواهد داد. زارع همچنین انتخاب اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور به ویژه منتخبان مردم در شهرستان تفت را تبریک گفته و ابراز امیدواری کرده است این عزیزان در عرصه های حساس مدیریت شهری و روستایی نمایندگان شایسته مردم ایران اسلامی باشند.

وی در پایان از خدمات و تلاش های همه مجریان، ناظران، بازرسان و دست اندر کاران برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه قدردانی کرده است.