سرپرست فرمانداری تفت:

انجمن‌های مردم‌نهاد چشمان تیزبین جامعه هستند

"محمد دهشیری" در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد شهرستان تفت گفت:سازمان‌های مردم‌نهاد چشمان تیزبین جامعه هستند و با همکاری و همیاری با مسئولان بدون هیچ چشمداشت مالی درصدد رفع مسائل و مشکلات موجود در جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛"محمد دهشیری" در جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد این شهرستان گفت: تشکل‌های مردم‌نهاد اقداماتی را بدون هیچ چشمداشت مالی و فقط در راستای رضایت خدا را انجام می‌دهند.

سرپرست فرمانداری تفت خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم‌نهاد بازوان پر توان مسئولان هستند و باید با همیاری و همکاری با آن‌ها در راستای رفع مشکلات موجود و اجرای برنامه‌های مختلف گام بردارند.

دهشیری بیان داشت: در ادارات موانعی برای انجام بعضی از اقدامات وجود دارد اما سمن‌ها با این محدودیت‌ها روبرو نیستند و باید از فرصت‌های پیش رو برای انجام فعالیت‌های مختلف در حوزه فعالیت خود استفاده نمایند.

مقام عالی دولت در شهرستان تفت تصریح نمود: سازمان‌های مردم نقش چشمان تیزبین جامعه را بر عهده‌دارند و رابطی بین مردم و مسئولان هستند و مجموعه فرمانداری تفت آماده هرگونه همکاری با این انجمن‌ها در راستای توسعه شهرستان است.

محمد دهشیری خواستار احصا مسائل و مشکلات توسط تشکل‌های مردم‌نهاد شهرستان شد و گفت: سمن‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد می‌توانند با احصاء مسائل و مشکلات در حوزه تخصصی فعالیت و ارائه راهکارهای قابل‌اجرا با توجه به آگاهی از امکانات موجود، مسئولان را در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و برنامه‌ریزی برای رفع مسائل و مشکلات موجود یاری نمایند.

لازم به ذکر است در حال حاضر ده انجمن مردم‌نهاد با کسب مجوز در حوزه‌های مختلف در مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت در حال فعالیت هستند.