فرماندار تفت در نشست داخلی ستاد انتخابات شهرستان تفت پس از دریافت گزارش اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در کمیته های مختلف، از آمادگی ستاد انتخابات شهرستان تفت برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و حماسی در سطح شهرستان در 29 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست که در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به مقدمات صورت گرفته برای فراهم نمودن شرایط برگزاری باشکوه انتخابات گفت: همه نهاد و دستگاههای شهرستان وظیفه دارند تا خود را در کمک به برگزاری بی طرفانه و باشکوه انتخابات مسئول بدانند و نهایت همکاری را با ستاد انتخابات شهرستان داشته باشند.

فرماندار تفت خواستار کسب آگاهی کاندیداها و هوادران آنان از قوانین عرصه تبلیغات انتخاباتی شد و افزود: قانون، میثاق همه عوامل برگزاری انتخابات است و همه باید با حسن نیت خود را در برابر قانون پاسخگو بدانند و به آن عمل کنند.

وی افزود: ستاد های انتخاباتی کاندیداها می توانند برای کسب آگاهی بیشتر از قوانین اتخابات و عرصه تبلیغات با کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان در ارتباط باشند و مشاوره های لازم را کسب نمایند.

فرماندار تفت انتخابات 29 اردیبهشت ماه را مهم و حساس ارزیابی کرد و گفت: آنچه مهم است فراهم نمودن شرایط برگزاری انتخاباتی حماسی و باشکوه و با مشارکت آحاد مردم است که می تواند بهترین پشتوانه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر توطئه های گوناگون بدخواهان و دشمنان باشد.

در ادامه این نشست اعضای ستاد انتخابات به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.


03(685).JPG
بله