مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای تامین زیرساختهای مورد نیاز برای انتخابات تاکید کرد: همه شرایط و زیرساختهای لازم برای برگزاری انتخابات شایسته و باشکوه در شهرستان تفت فراهم آمده است.

روابط عمومی فرمانداری تفت، "حسن حسن زاده" در گفتگوی اختصاصی با اشاره به برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت ماه در سراسر کشور گفت: همه شرایط و زیرساختها در مناطق مختلف شهرستان تفت برای برگزاری انتخابات سالم و شایسته فراهم آمده است.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به این که حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، امیدآفرین و زمینه ساز ایجاد آینده ای بهتر است اظهار داشت: : باید تلاش شود تا همه امکانات موجود دستگاهها برای برگزاری شایسته انتخابات به کار گیری شود که خوشبختانه شاهد مشارکت خوب همگان در این رابطه هستیم.

وی عرصه فناوری اطلاعات را عرصه ای مهم در برگزاری انتخابات برشمرد و اظهار داشت: زیرساختهای فناوری اطلاعات به ویژه در نواحی روستایی تفت برای برگزاری انتخابات مهیا بوده و در این رابطه با مشکل خاصی مواجه نمی باشیم.

یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.